IT-інфраструктури

Місія компанії

Ми працюємо для забезпечення українського бізнесу найсучаснішим IT-обладнанням, високоякісними ІТ послугами та перевіреними IT-рішеннями, тим самим допомагаючи вийти на світовий рівень технічного оснащення та ефективності процесів.

Сучасні бізнес процеси проходять в інформаційному середовищі і виконуються за допомогою IT-інфраструктури. На сьогоднішній день важко уявити бізнес, операції якого, реалізовуються без використання інформаційних технологій і систем. Компанія Сервіс “Сервіс Солюшнс” розуміючи важливість професійного комп’ютерного обслуговування для забезпечення стабільної роботи бізнесу, надає якісне IT-обладнання, IT-рішення при необхідності надає послуги IT-аутсорсингу. А так само Комплексне обслуговування комп’ютерного обладнання, оргтехніки та комп’ютерних мереж.

IT-продукти

IT продукти для вашого бізнесу

Компанія “Сервіс Солюшнс” поставляє на український ринок IT-продукти всесвітньо відомих брендів.

У виборі товарів, що поставляються ми керуємося критеріями якості, інноваційності та оптимальної ціни.

Вибираючи наші продукти, ви можете бути впевнені в безперебійній роботі комп’ютерного обладнання. При виникненні труднощів в налаштуванні і обслуговуванні комп’ютерної техніки, наші фахівці готові негайно надати підтримку і вжити необхідних заходів для відновлення стабільної роботи комп’ютерних систем.

IT-аутсорсинг

ІТ послуги для забезпечення стабільності бізнес процесів

Для забезпечення максимальної стабільності ваших бізнес процесів ми надаємо IT-послуги з комплексного абонентського обслуговування комп’ютерів, комп’ютерних мереж, офісної техніки та периферії.

Перевагою IT аутсорсингу є те, що обслуговуванням вашого бізнесу займається команда професіоналів, а не одна людина як це буває при обслуговуванні IT інфраструктури власними силами компанії. Знань і кваліфікації одного фахівця часто недостатньо для того щоб охоплювати весь спектр питань необхідних для підтримки стабільної роботи всієї комп’ютерної техніки і мереж. А утримувати групу фахівців недоцільно, оскільки витрати не відповідають частоті виникнення проблемних ситуацій в роботі комп’ютерного обладнання компанії.

IT-рішення

Комплексні IT рішення

Ми надаємо ряд комплексних IT-рішень для оперативного впровадження та надійної експлуатації. Ефективність наших рішень підтверджена досвідом багатьох кампаній, їх впровадження спрямоване на оптимізацію бізнес процесів і підвищення їх результативності.

Ми володіємо рядом рішень для автомобільного транспорту, складської логістики, серверних і термінальних систем. Скориставшись готовими ІТ рішеннями Ви отримуєте апробовану технологію підтверджену досвідом багатьох років використання.

Ми займаємося обслуговуванням комп’ютерів і IT-систем в Києві та інших регіонах України. Щоб купити наші товари, рішення та послуги IT аутсорсингу або інших областях, зв’яжіться з нами зручним для Вас способом і наші фахівці нададуть всю необхідну інформацію з питань експлуатаційних особливостей і ціни цікавлять вас продуктів. Адреси та телефони наших філій ви можете подивитися в розділі Контакти.

Наші партнери