Комплекс послуг, що допоможе заощадити витрати часу і фінансів на друк

Про послугу

Аутсорсинг друку – це комплексна послуга, спрямована на розв’язання проблем з безперебійністю і якістю друку без необхідності утримувати фахівців з оргтехніки в компанії, або делегувати цю роботу на своїх працівників.

Для кого

Послуга буде корисна компаніям і бізнесу, які бажають вивільнити час і сконцентруватись на основній діяльності, а також заощадити витрати на друк.

Що входить у послугу

Попередній аудит

Попередній аудит — спеціальна перевірка всієї оргтехніки організації. Це дозволить виявити наявні проблеми, які істотно збільшують повсякденні витрати на друк (наприклад, нецільове використання принтерів, копіювальних апаратів).

Консалтинг

На основі попереднього аудиту досвідчені фахівці складуть ряд порад, рекомендацій, конкретних рішень, які дозволять істотно (іноді сума економії доходить до 50% і навіть перевищує це значення) знизити суму витрат на друк.

Поставка обладнання

Вашій компанії буде надана в оренду передова оргтехніка, якої немає у вільному продажу. Остання створена спеціально для контрактного обслуговування та має збільшений ресурс всіх витратних матеріалів. Подібне обладнання передбачає організацію друкарського процесу за новими економічнішими технологіям.

Технічне обслуговування наданого обладнання

Економним процес друку може бути тільки в тому випадку, якщо оргтехніка повністю справна і працює без простоїв, перебоїв – на цьому етапі якраз і буде організована подібна безперебійна робота. За необхідністю, фахівці нашої компанії з ремонту/налагодженню оргтехніки включаються в роботу і оперативно повернуть ваш принтер в робочий стан.

Своєчасна поставка витратних матеріалів

Вашим співробітникам більше не доведеться стежити за тим, чи є папір для принтера, чи не закінчився тонер в картриджі – вони зможуть нарешті зайнятися своєю основною роботою, яка, власне, і приносить компанії прибуток. Турботу про друк візьмуть на себе досвідчені працівники нашої компанії, регулярно відслідковуючи наявність і поставляючи необхідні оригінальні витратні матеріали. У наших фахівців є необхідні контакти з постачальниками дійсно якісних витратних матеріалів від виробника за розумними, доступними цінами, без переплат.

Чому ми