Без рубрики

ESET Cloud Office Security – захист для Microsoft 365

Компанія Eset повідомляє про випуск нового антивірусного рішення Cloud Office Security, яке забезпечує розширену захист для користувачів додатків Microsoft 365. Програмне забезпечення розроблене з урахуванням сучасних тенденцій використання електронної пошти та інших інструментів спільної роботи в організаціях.

Microsoft Office 365 використовується компаніями по всьому світу, при цьому хмара стає невід’ємною частиною сховищ даних і систем багатьох підприємств незалежно від їх розміру. Тому важливо забезпечити відповідний захист підприємств та їх хмарних інструментів.

Електронна пошта є основою сучасного ділового спілкування, але при цьому залишається одним з найбільш ефективних каналів поширення шкідливого ПЗ, наслідки якого можуть бути катастрофічними, особливо при використанні інструментів для спільної роботи.

Eset Cloud Office Security забезпечує додатковий рівень захисту для хмарної електронної пошти та сховища Microsoft 365. Зокрема, рішення дозволяє безперебійно працювати всім співробітникам завдяки автоматичній захисту поштових скриньок нових користувачів. Крім цього, рішення забезпечує повний контроль і відстеження загроз завдяки швидким повідомленням про виявлення шкідливих програм, а простота використання веб-консолі дозволяє ІТ-адміністраторам вживати негайних заходів. Поєднання фільтрації спаму, сканування на наявність шкідливих програм і антифішинга забезпечує захист сервісів Exchange Online в компаніях.

Захист від шкідливих програм також реагує на будь-які зміни файлів в OneDrive, допомагаючи поліпшити безпеку даних компанії і знизити ризик поширення загроз на інші пристрої. Крім цього, проста у використанні хмарна консоль, яка доступна з будь-якого місця, надає огляд елементів в карантині і негайно повідомляє в разі виявлення шкідливих зразків.

Источник

Залишити відповідь