Компанія HPE оголосила про запуск нових хмарних сервісів HPE GreenLake і партнерських рішень для розгортання інфраструктури віртуальних робочих місць (VDI). Вони покликані допомогти організаціям в перекладі співробітників на віддалений режим роботи і забезпеченні безперервності бізнес-процесів. Хмарні сервіси HPE GreenLake для VDI включають набір добре зарекомендували себе технологій для надання швидкорослому кількості віддалених працівників високого рівня продуктивності і безпеки, а також оптимізації витрат. Нові хмарні сервіси також використовують технології від ключових партнерів HPE, включаючи Citrix, Nutanix, Nvidia, and VMware.
Згідно з даними IDC, до Covid-19 лише в 20% організацій були співробітники, які працювали з дому. Очікується, що до кінця 2020 р таких підприємств буде більше 50%. Недавнє дослідження Gartner також показало, що сьогодні майже половина роботодавців розглядає віддалену роботу як невід’ємну частину майбутньої моделі зайнятості, в порівнянні з менш як третиною народних до пандемії. Більш того, близько 80% співробітників хотіли б працювати віддалено частину часу.
За допомогою HPE GreenLake для VDI замовники можуть вибрати категорію співробітників, яким необхідний доступ, а також обсяг їх віддаленої роботи. Виходячи з цього, HPE пропонує оптимальне співвідношення обчислювальних ресурсів комп’ютерів і призначених для користувача пристроїв і надає набір сервісів за моделлю ІТ як послуга. Нові конфігурації віртуальних робочих місць оптимізовані для кожної категорії віддалених співробітників: просунуті користувачі, інженери, інформаційні працівники і виконавці. Кожна конфігурація оцінюється, будується і поставляється в попередньо визначених розмірах 100-300-500-1000 користувачів. Замовники оплачують послугу щомісяця. Сума платежу залежить від використовуваних потужностей, при цьому компанії можуть збільшувати або зменшувати обсяги відповідно до потреб. Це забезпечує безпечну віддалену роботу для всіх категорій співробітників в організації.
Просунуті користувачі, наприклад, розробники, які активно працюють з офісними додатками, користуються графікою середнього рівня або декількома екранами, можуть отримати доступ до додатків за постійної або тимчасової моделі, використовуючи сервери HPE ProLiant або гіперконвергентние системи HPE Nimble Storage dHCI в поєднанні з графічними процесорами Nvidia і програмним забезпеченням Nvidia Virtual PC.
Інженери з високими вимогами до графіку або аналітиці даних, в тому числі користувачі CAD / CAE-систем або фінансові трейдери, можуть використовувати сервери HPE ProLiant, гіперконвергентние системи HPE Nimble Storage dHCI і графічні процесори Nvidia з програмним забезпеченням Nvidia Virtual Workstation. Таким чином, вони можуть проводити обчислення за допомогою графічного процесора і зберігати дані в високопродуктивному сховище, розташованому поруч з обчислювальними ресурсами для мінімізації затримок.
Висококваліфіковані інформаційні працівники, чия діяльність пов’язана з обробкою наявної інформації та отриманням нової, переважно використовують офісні додатки для підвищення продуктивності і перегляду веб-сторінок. Організація роботи такої категорії співробітників може масштабироваться до сотень тисяч користувачів за допомогою & nbsp; серверів & nbsp; HPE ProLiant, HPE Nimble Storage dHCI або гіперконвергентних систем HPE SimpliVity.
Виконавці, які зазвичай запускають невелику кількість додатків з низьким рівнем обчислювальної потужності, наприклад, співробітники колл-центрів, можуть використовувати сервери HPE ProLiant або гіперконвергентние системи HPE Nimble Storage dHCI.
В екосистему HPE входять провідні системні інтегратори, які реалізують послуги на базі HPE GreenLake. Наприклад, Accenture пропонує свої передові сервіси для робочих місць, використовуючи HPE GreenLake.