Без рубрики

Microsoft бореться з витоками

Корпорація Microsoft оголосила, що її рішення для захисту від витоків даних на кінцевих пристроях Endpoint Data Loss Prevention (DLP) стало доступно корпоративним клієнтам. Політика Endpoint DLP заснована на маркуванні та класифікації Microsoft Information Protection і розширює існуючі можливості DLP в Microsoft 365, допомагаючи забезпечити відповідність нормативним вимогам і захистити конфіденційну інформацію на кінцевих пристроях.

Рішення вбудовано в & nbsp; Windows 10, додатки Microsoft 365, Microsoft Edge і не вимагає розгортання додаткового програмного агента на пристрої, що значно спрощує інтеграцію технології і дозволяє забезпечувати безпеку користувачів без шкоди для продуктивності. Система також інтегрована з Microsoft Defender for Endpoint, завдяки чому можна налаштовувати пріоритети реагування на інциденти з урахуванням додаткових параметрів стану захисту кінцевого пристрою.

За результатами програми попереднього тестування Microsoft Endpoint DLP, в рішення були додані нові функції:

Гриф конфіденційності доданий в якості умови для політик Microsoft Data Loss Prevention. Це дозволяє визначати нові методи для забезпечення безпеки з урахуванням рівня важливості інформації;

Нова панель моніторингу допомагає ефективніше реагувати на попередження DLP-системи. Сповіщення надають детальну інформацію про інциденти, пов’язані з витоком даних, включаючи типи конфіденційної інформації, виявленої у витоку, рейтинг довіри і підрахунок подій, завдяки чому фахівці з безпеки можуть швидко виявляти події з високим ступенем ризику, сортувати і реагувати на них;

Гнучка настройка DLP-політик для електронної пошти дозволяє включати і вимикати конкретні фільтри, для того щоб політика безпеки застосовувалася тільки до тих повідомлень електронної пошти, які відповідають певним умовам.

Источник

Залишити відповідь