Без рубрики

NVIDIA Mellanox представила 400G InfiniBand

Компанія NVIDIA представила нове покоління платформи Mellanox 400G InfiniBand, яке покликане забезпечувати розробникам ІІ-рішень і дослідникам найвищу мережеву продуктивність.

Повідомляється, що сьоме покоління Mellanox InfiniBand гарантує наднизькі затримки, подвоює пропускну здатність даних до 400 Гб / с і додає нові алгоритми мережевих обчислень NVIDIA для додаткового прискорення.

Провідні світові виробники обладнання Atos, Dell Technologies, Fujitsu, Inspur, Lenovo і Supermicro планують інтегрувати NVIDIA Mellanox 400G InfiniBand в свої корпоративні рішення. Ці зобов’язання доповнюються великої підтримкою з боку провідних партнерів по системам зберігання даних, включаючи DDN і IBM Storage.

Найважливіша робота наших клієнтів заснована на штучному інтелекті і все більш складних додатках, що вимагають ще більш швидких, інтелектуальних і масштабованих & nbsp; мереж , – каже Гілад Шейнер (Gilad Shainer), старший віце-президент з мережних технологій NVIDIA. – Величезна пропускна здатність і інтелектуальні механізми прискорення NVIDIA Mellanox 400G InfiniBand наділяють системи високопродуктивних обчислень, штучного інтелекту та гіпермасштабіруемие хмарні рішення неперевершеною продуктивністю при менших витратах і складності.

Заявлено, що нинішній анонс позиціонує Mellanox InfiniBand як найнадійніше в галузі рішення для суперобчислень в області штучного інтелекту. NVIDIA Mellanox NDR 400G InfiniBand пропонує в 3 рази більшу щільність портів комутатора і прискорює ІІ-завдання в 32 рази. Крім того, збільшується сумарна двонаправлена ​​пропускна здатність системи комутації в 5 разів до 1,64 петабіт в секунду, що дозволяє користувачам виконувати всі великі робочі навантаження з меншими обмеженнями.

Інтерес до нового покоління Mellanox InfiniBand проявили найбільші світові науково-дослідні організації, включаючи Microsoft, Лос-Аламоської національної лабораторії, Юліхскій суперкомп’ютерний центр, Intersect360 Research та інші.

Передача обчислювального навантаження в мережу має вирішальне значення для задач ШІ. Технологія NVIDIA Mellanox SHARP третього покоління дозволяє розвантажувати і прискорювати операції глибокого навчання в мережі InfiniBand, що призводить до прискорення ІІ-завдань в 32 рази. Поєднання з програмним стеком NVIDIA Magnum IO забезпечує прискорення наукових обчислень прямо з коробки.

Edge-комутатори на базі архітектури Mellanox InfiniBand мають сукупної двобічної пропускною спроможністю в 51,2 Тбіт / с з рекордною продуктивністю понад 66,5 мільярдів пакетів в секунду. Модульні комутатори, засновані на Mellanox InfiniBand, забезпечуватимуть сумарну двосторонню пропускну здатність в 1,64 петабіта в секунду, що в 5 разів вище, ніж у попереднього покоління.

Архітектура Mellanox InfiniBand заснована на галузевих стандартах, які гарантують зворотний і майбутню сумісність і захист інвестицій в центри обробки даних. Рішення на основі даної архітектури стануть доступні в другому кварталі 2021 року.

Источник

Залишити відповідь