Без рубрики

Supermicro представила комплекс рішень для HPC-систем

Компанія Super Micro Computer представила найширший, за її заявою, портфель систем високопродуктивних обчислень на своєму віртуальному стенді в рамках виставки SuperComputing 2020 (SC20).

Компанія Supermicro пропонує самі передові HPC-системи, призначені для виконання вичіслітельноемкіх завдань в сфері наукових досліджень і відкриттів за цілою низкою дисциплін, і активно впроваджує інноваційні ідеї для вирішення проблем своїх клієнтів, що працюють на цих динамічних ринках, – заявив президент і генеральний директор компанії Supermicro Чарльз льяним (Charles Liang). – Пропонований нами великий асортимент підтримує нашу орієнтацію на ресурсосберегающую архітектуру (Resource-Saving Architecture ™), покликану допомогти клієнтам скоротити енергоспоживання і ССВ, а також забезпечувати можливість заміни критично важливих компонентів і повторного використання багатьох функціональних блоків для численних циклів оновлення з метою скорочення відходів ІТ -продукції і мінімізації сукупних витрат для навколишнього середовища.

Supermicro запропонувала передові обчислювальні рішення, включаючи новітні системи SuperBlade з односокетних, двухсокетнимі і четирехсокетнимі блейд-серверами, що підтримують процесори з розрахункової тепловою потужністю до 280 Вт, NVMe-накопичувачі, комутатори 200G HDR InfiniBand, Ethernet-комутатори 25G / 10G, односекційні або двосекційні графічні процесори, резервні джерела живлення змінного / постійного струму і акумуляторні джерела живлення (BBP). Для систем високопродуктивних обчислень критично важливою властивістю є висока щільність розміщення обладнання, яку можна досягти за рахунок використання систем SuperBlade – десять 4-сокетних або двадцять 1- або 2-сокетних блейд-серверів. Можна скомпонувати до 40 ЦП і 40 ДП в стоєчном просторі 8U.

Компанія Supermicro пропонує найширший в галузі вибір серверів на графічних процесорах, оптимізованих під завдання штучного інтелекту, глибокого машинного навчання і високопродуктивних обчислень, включаючи повний асортимент систем розмірами від 1U до 10U, що підтримують до 40 ДП з двома односекційними графічними процесорами PCI-E в одному вузлі для SuperBlade як єдиної системи. Supermicro пропонує сервери з високою щільністю розміщення розмірами 2U і 4U зі взаємопов’язаними платами, що мають по 4 і 8 ДП, а також 8 графічних процесорів PCI-E на базі 4- і 8-контактних плат.

Пропоноване компанією Supermicro нове сімейство багатовузлових серверів BigTwin забезпечує необхідні параметри щільності, розподілу потужності і повної продуктивності для HPC-систем. BigTwin є 4-вузлову (по два процесори на вузол) систему розміром 2U з шістьма накопичувачами NVMe на кожен вузол. Дана система, як підкреслюється підтримує процесори з розрахункової тепловою потужністю до 280 Вт.

Також наголошується, що компанія Supermicro пропонує розширений комплекс рішень на основі серверів з рідинним охолодженням для усунення проблем, пов’язаних з електроживленням і охолодженням в умовах вичіслітельноемкіх завдань в сучасних центрах обробки даних, де задіюються системи високопродуктивних обчислень.

Источник

Залишити відповідь