Принципи роботы системи:

Необхідною умовою впровадження WMS системи управління складом є введення системи кодування і адресації на складі. Територія складу умовно розділяється на зони, а зони на палетомісць. Кожній зоні, кожному палетомісць і кожному товару на складі, за допомогою технології штрихового кодування, присвоюється свій код. Після чого всі операції виконуються із зазначенням коду зони і товару над яким виробляється дія. Персонал оснащується терміналами збору даних мають радіозв’язок з центральним комп’ютером, в який заносяться дані про всі товари і операціях які необхідно з ними виконати.

WMS система

При скануванні штрих-коду певного товару, що надійшов на склад, WMS система виводить на дисплей терміналу точні інструкції з діями, які необхідно виконати з даним товаром, система вказує зону, в яку його слід перемістити і визначає оптимальний маршрут пересування, щоб уникнути холостого пробігу вантажної техніки. Рятувальна операція підтверджується скануванням штрих-коду. Система WMS контролює всі дії працівника і дозволяє практично повністю виключити можливість помилкового розміщення вантажу або неправильного комплектування замовлення. У систему миттєво надходить вся інформація про місцезнаходження вантажів, наявність товару на складі, діях персоналу і проведені операції. Надходження даних в систему в режимі реального часу дозволяє контролювати і оперативно аналізувати ефективність всього комплексу складської діяльності.

Система Управління Складом WMS

Система Управління Складом WMS (Warehouse Management System) – система управління, яка за рахунок автоматизації процесів прийому, розміщення, зберігання, обробки і відвантаження товарів забезпечує оптимізацію всього комплексу складської діяльності. В основному WMS використовується для активного управління складом, збільшення швидкості складських операцій, ефективного управління товарами з обмеженим терміном придатності, оптимізації використання складських площ, підвищення ефективності складських операцій.

Переваги використання WMS системи:

  • Скорочення кількості помилок, зниження людського фактора шляхом зменшення “паперового” обороту
  • Збільшення швидкості і якості складських операцій
  • Оптимізація використання складських площ
  • Ефективний контроль залишків, проведення вибіркових інвентаризацій без зупинки роботи складу, можливість відстеження термінів придатності товару
  • Впровадження системи для оцінки роботи персоналу складу (KPI) і перехід на відрядну оплату праці
  • Оперативне надходження даних необхідних для аналізу ефективності роботи складу

Замовити WMS систему в Україні

Компанія Сервіс Солушн пропонує комплексну реалізацію WMS рішень – від проектування інфраструктури та постачання обладнання до повного запуску і настройки системи. Замовити wms систему Ви можете в Києві і інших містах України. Просто зв’яжіться з нами, і наші фахівці проконсультують Вас з питань ціни, термінів реалізації, кількості необхідного обладнання та інших, пов’язаних із запуском і налаштуванням системи WMS на Вашому підприємстві, питань.

    Замовити зворотній дзвінок