Без рубрики

SSD: чего изволите?..

Компанія Kingston Digital оголосила про відкриття для корпоративних клієнтів глобального доступу до програми поставок кастомізованих твердотільних накопичувачів Design-In SSD, що дозволяє оптимізувати операційні процеси проектувальників, розробників, інтеграторів і виробників пристроїв з накопичувачами SSD, а також знизити витрати на експлуатацію таких пристроїв.

Програма Design-In SSD була створена Kingston Digital спеціально для корпоративних клієнтів, яким необхідні: фіксована специфікація і / або бортове ПО; додаткові форм-фактори, в т.ч. M.2 дві тисячі двісті сорок дві і ін .; управління проектуванням і попередня кваліфікація накопичувача; модифіковане бортове ПО з підтримкою замовлених клієнтом специфічних функцій; нестандартний або малий обсяг SSD.

Основні пристрої застосування Design-In SSD – POS-термінали і точки продажів, банкомати та цифрові кіоски, системи відеоспостереження, дрони, медичне обладнання, посилкові автомати і зарядні станції, а також інше розумне обладнання, що потребує накопичувачі для завантаження ОС і службових додатків, а також для збору і локального зберігання даних.

У порівнянні з традиційно використовуваними в такого роду обладнанні HDD-накопичувачами, що не містять рухомих елементів SSD гарантують не тільки більш високу надійність в роботі, але і сприяють заощадженню енергії при продуктивності, до 20 разів перевершує аналогічні показники накопичувачів на магнітних дисках.

Твердотільні накопичувачі, що випускаються в рамках програми Design-In SSD, поставляються по запитах клієнтів в різних форм-факторах, включаючи нестандартні та рідко використовувані, і з різними показниками ємності; доступні як PCIe NVMe, так і SATA SSD.

Всі пристрої, що пропонуються клієнтам програми, побудовані із застосуванням надійної флеш-пам’яті Kioxia і Intel на базі сучасних контролерів з підтримкою повного пакета стандартних функцій обслуговування флеш-пам’яті (включаючи вирівнювання зносу, збірку сміття і т.п.).

Крім SSD з необхідними характеристиками, клієнти програми отримують і прискорену технічну підтримку з прямим доступом до командам Kingston FAE. Крім того, перед початком серійного виробництва накопичувачів, що замовляються в рамках Design-In SSD, можлива їх попередня кваліфікація на обладнанні замовника, а також, при необхідності, координація компанією Kingston Digital поставок SSD контрактним виробникам пристроїв.

Источник

Залишити відповідь